НОВИНИ‎ > ‎

День туризму в Литвинецькій школі

опубліковано 29 вер. 2016 р., 05:20 Informetcentr Direktor   [ оновлено 29 вер. 2016 р., 05:21 ]
Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн.

З метою формування здорового способі життя, розширення кругозору дітей та юнацтва в школах Канівського району щорічно проводиться День туризму, який включається до плану загальношкільних заходів.

Під час організації та проведення Дня туризму в школах залучаються батьківська громадськість, ветерани туризму, відомі краєзнавці села.

Весело і змістовно День туризму пройшов для колективу Литвинецької загальноосвітньої школи. Цього  дня на гостини в школу завітали представники  Канівського козацького полку на чолі з отаманом Василем Спіжовим.Початок свята розпочався з  пострілу гармати, яку привезли гості. А далі   на дітей чекали цікаві розповіді про Всесвітній День туризму, про участь українського козацтва у туристсько-спортивних забавах. Азартними видались конкурси з метання довбні, туристської пісні, перетягування канату.

А закінчилось свято частуванням дітвори смачною  кашею, яку зварили  козаки.


Comments