НОВИНИ

 
 

Мовні табори 2017

опубліковано 6 черв. 2017 р., 02:23 Admin Osvita   [ оновлено 21 черв. 2017 р., 09:07 ]

  1 червня 2017 року на базі 11 ЗНЗ Канівського району розпочали роботу мовні табори, в яких 164 учні зможуть покращити знання з англійської мови та відпочити. Протягом зміни для них будуть проведені різноманітні навчальні та розважальні заходи. Учні зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів, навчитися працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.Звіти про роботу мовних таборів та презентації можна переглянути тутДЕНЬ ЄВРОПИ В ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

опубліковано 29 трав. 2017 р., 14:56 Admin Osvita

У  2017 році День Європи в Україні припадає на 20 травня.

  З метою забезпечення підтримки державної політики і реалізації стратегії європейської інтеграції на регіональному рівні, відповідно до сучасного етапу взаємовідносин України з Європейським Союзом в навчальних закладах району проведені до Дня Європи наступні заходи:
інформаційні години на теми «Наш дім – Європа», «Країни Європи»;
тематичні лекції «Етапи виникнення Євросоюзу», «Україна – європейська держава»;
години спілкування, цікавих повідомлень, вікторини, круглі столи, усні журнали «Дорогами Євросоюзу», «Ми і Європа»;
конкурси малюнків на тему «Україна і Європа»;
тематичні виставки в бібліотеках, присвяченні Дню Європи;
заочні подорожі країнами Європи, тематичні презентації, що висвітлюють культуру, звичаї народів європейських країн;
підготовлено спецвипуски шкільних газет на тему «Країнами Європи».

- У Литвинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено інформаційну лінійку «Святкуємо День Європи», «круглий стіл» для старшокласників «Україна-Європейська держава»;- у Межиріцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів до Дня Європи учитель економіки Шиленко І.О. та учитель інформатики Бойко Р.М. провели для учнів 9-11 класів комп’ютерну гру-подорож «Мандруємо європейськими країнами». У шкільній бібліотеці школярі могли ознайомитися з виставкою казок європейських письменників. З учнями 1-5 класів проведено флеш-моб «Чи знаєш, що ти Європеєць?»;

- у Таганчанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів учитель географії та економіки Юхименко Н.М. провела виховний захід для учнів 6-11 класів на тему «Італія знайома і незнайома», в рамках якого пройшов конкурс на кращу піцу;

- у Мартинівському навчально-виховному комплексі проведено пізнавально-розважальне свято « Країни Європи», на якому учні 5-11 класів розширили знання про культуру країн, що входять до складу Євросоюзу та демонстрували свої таланти під музичні хіти Європи. Старшокласники провели цікаву вікторину на кращого знавця Європи. Для учнів початкових класів проведено конкурс малюнків на асфальті «Крок до Європи»;

- у Степанецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів проведені заходи: інформаційна година, присвячена Дню Європи «Становлення та розвиток Європейського Союзу», тематичні бесіди «Подорож країнами Європи», «Україна – європейська держава», «круглий стіл» «План дій: Україна – Європейський Союз», години спілкування «Чому потрібен Європейський Союз», «Етапи історії Євросоюзу», «Як працює Євросоюз», змагання з футболу, легкої атлетики ( 8-11 класи ) та веселі старти для 1-4 класи, виготовлення прапорців країн - членів Євросоюзу;

-у Грищенецькому навчально-виховному комплексі для учнів 6-8 класів проведено конкурс читців західноєвропейської поезії, а також віртуальну подорож «З історії Євросоюзу», серед учнів 8-9 класів проведено змагання з футболу «Ми - спортивна європейська держава»;


- у Потапцівському навчально-виховному комплексі до Дня Європи для учнів 5-11 класів проведено вікторину « Україна – серце Європи», усний журнал « Історія святкування Дня Європи», флеш-моб « Хай сонечко сяє всім дітям Європи».

Учні Хмільнянського навчально-виховного комплексу, нагороджені Листом Подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

опубліковано 29 трав. 2017 р., 14:44 Admin Osvita   [ оновлено 29 трав. 2017 р., 14:45 ]

       Відповідно до Плану всеукраїнських та міжнародних організаційно-масових заходів з учнівською молоддю на 2016 рік  (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 №1360 протягом 2016 року було проведено Всеукраїнську трудову акцію "Парад квітів біля школи"

       Акція передбачала активізацію роботи загальноосвітніх закладів по благоустрою та покращенню стану їх зовнішнього озеленення; спрямування зусиль навчальних закладів на спільні практичні дії по оздоровленню навколишнього середовища; розвитку в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються; залучення учнівської молоді до озеленення та впорядкування території навчальних закладів.

        За 2016 рік на  всеукраїнський конкурс було надіслано 147 робіт, з таких областей України:

Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

       Відповідно до  наказу НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО  ЦЕНТРУ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ від  01.02.2017 № 9 "Про підсумки Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

     листом Подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за проведену роботу по озелененню в рамках Всеукраїнської трудової акції "Парад квітів біля школи" нагороджено:

    Зацепіну Юлію, Міщенка Богдана, учнів Хмільнянського НВК Канівського району Черкаської області  (керівник акції - Матвієнко Л.М., педагог-організатор).

   Науково-педагогічний колектив Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді висловлює подяку  директорам загальноосвітніх шкіл за організацію участі учнівської молоді у Всеукраїнській трудовій акції «Парад квітів біля школи.

Матвієнко Л.О. з учнями-переможцями

І (районний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

опубліковано 17 трав. 2017 р., 02:54 Admin Osvita   [ оновлено 19 трав. 2017 р., 04:21 ]

     З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу та формування навичок здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів 12 травня 2017 року на території Ліплявського навчально-виховного комплексу відбувся І (районний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

    Участь у грі взяли всі без виключення школи Канівщини -11 команд (роїв) які змагалися в основній програмі, та 8 команд загальноосвітніх навчальних закладів району, які змагалися за спрощеною програмою.

    На гру були запрошені гості, жителі села, батьки учасників змагання. З словом-вітанням і побажанням успіхів та перемог виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту Бабенко А.М., заступник голови райдержадміністрації Жівотова Т.П., голова Канівської міськрайонної організації ТСОУ Бузницький О.І.
   
    Велику допомогу в організації та проведенні гри надали головний суддя Момро Василь Анатолійович, директор ДЮСШ "Колос" та заступник головного судді з суддівства Галушка Юлія Володимирівна, Голова Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу "Колос".
 
    Не зважаючи на складну і насичену програму, а команди змагалися в таких етапах змагання, як "Добре діло", "Впоряд", "Пластун", "Рятівник", "Таборування", "Стрільба", "Перетягування линви", "Туристсько-спортивна смуга перешкод" та на кращу козацьку кашу, учасники показали свої вміння, обізнаність з історії рідного краю, вправно долати смугу перешкод. проявили кмітливість, винахідливість, спритність.

    Наполегливість учасників команд допомогла здолати всі перешкоди. Переможцями в І (районному) етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), став рій "Побратими" Ліплявського НВК, другу сходинку зайняв рій "Росичі" Межиріцької ЗОШ, а третє місце дісталося "Мартинівським гайдамакам" Мартинівського НВК.

    Серед учасників спрощеної програми перше місце виборола команда Павлівського НВК, другу сходинку зайняла команда Сушківського НВК, а третє місце посіла команда Яблунівського НВК.

    Переможці гри нагородженні грамотами та цінними подарунками. Всі інші учасники гри нагороджені подяками.

    Діти навчальних закладів Канівщини цікаво провели час, отримали велике задоволення, позитивні емоції від участі у військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).«Зробимо Канівщину чистою разом»

опубліковано 10 трав. 2017 р., 03:14 Admin Osvita   [ оновлено 10 трав. 2017 р., 03:18 ]

   Наприкінці квітня учнівська молодь Канівського району взяла активну участь у екологічному фестивалі «Чисто Fest».Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя. Ми об’єднали активних і екосвідомих людей та школярів, щоб разом зробити нашу домівку, Канівщину, чистою, охайною та комфортною для всіх громадян! Цього року підтримав екологічну ініціативу освітян і найбільший меценат району ПрАТ «Миронівська птахофабрика».                     

Так, 29 квітня спільними зусиллями відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та адміністрацією підприємства було організовано заходи з благоустрою території «Довжик».

Цілісінький день кипіла і ладилася робота у трудолюбивих руках. Робітники підприємства реставрували автобусну зупинку «Довжик». Діти-художники – вихованці Канівського районного Будинку школярів та юнацтва – трудилися над її естетичним оздобленням. Поруч облаштовували клумби 15 школярів із екологічної бригади Межиріцької ЗОШ. Задля цих потреб силами птахофабрики було завезено землю, придбано 1500 саджанців чорнобривців, а також фарба, пензлі, цемент, вапно тощо.

Разом наведемо лад у нашому районі – зробимо його кращим і чистішим!


 

Школярі Канівщини побували у серці державотворення України

опубліковано 10 трав. 2017 р., 03:08 Admin Osvita

    За сприяння директора ТОВ НВФ «Урожай» Олега Васецького 28 квітня 2017 року учні Таганчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мартинівського НВК, Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відвідали Верховну Раду України та побували в музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум», де отримали масу позитивних емоцій та відкрили для себе багато нового та цікавого.
     Під час відвідин Верховної Ради учні більше дізналися про єдиний законодавчий орган державної влади України та на власні очі побачили унікальні речі та приміщення: картину Олексія Кулакова «Державотворення», національну реліквію - Прапор Незалежності, який народні депутати першого демократичного скликання внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року, завітали в кулуари і на балкон сесійної зали, в якій ухвалюються закони України.
     Екскурсія була дуже цікава та водночас пізнавальна, адже, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.
Наукова ліга

опубліковано 10 трав. 2017 р., 02:31 Admin Osvita

   Днями для восьмикласників Канівщини благодійним фондом “Урожай - громаді» було організовано цікавий та змістовний науковий конкурс. Учні змагалися на вправність у складанні молекул хімічних сполук, мали змогу долучитися до проведення захоплюючих експериментів, брали участь у науковій вікторині. Участь у заході не лише дала змогу з’ясувати рівень всебічного розвитку учнів, а й збагатила внутрішній світ дітей унікальною пізнавальною інформацією.

   За підсумками конкурсу, що відбувся завдяки підтримці Олега Васецького, переможці матимуть чудову нагоду побувати у музеї експериментальної науки та техніки «Експериментаніум» у м. Київ.

 

Вивчити, запобігти, врятувати

опубліковано 10 квіт. 2017 р., 03:31 Admin Osvita   [ оновлено 10 квіт. 2017 р., 04:39 ]

    6 квітня 2017 року пройшов районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників загальноосвітніх навчальних закладів Канівського району. У конкурсі взяли участь 14 команд дружин юних пожежників.

     Мета фестивалю – навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях. Формування у дітей поваги до професії пожежника, розвиток та прояв особистих творчих здібностей дітей та підлітків, популяризації серед дітей і молоді здорового й активного способу життя. Залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед однолітків і населення.

    Так тримати!Учениця Литвинецької школи Галюк Христина нагороджена Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України

опубліковано 6 квіт. 2017 р., 09:07 Admin Osvita

      Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23.02.06 № 1/9 – 117 «Про запровадження трудових акцій суспільно-корисної роботи «Турбота молоді – тобі, Україно!», а також згідно з Планом всеукраїнських та міжнародних очно- заочних масових заходів з учнівською молоддю проводилась трудова акція «Дослідницький марафон», метою якої є сприяння розвитку дослідницької роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах,   виявлення і розповсюдження кращого досвіду, традицій, нових напрямів в організації роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, розвиток мережі гуртків сільськогосподарського напряму.

     Відповідно до наказу НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО  ЦЕНТРУ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ  від  25.01. 2017  № 6  «Про підведення підсумків Всеукраїнської трудової акції «Дослідницький марафон»

        Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України  нагороджено:

       Галюк Христину, ученицю 10 класу Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Канівської районної ради Черкаської області, за дослідницьку роботу «Ваточник сирійський» (керівник  Кардаш Н.Г., вчитель біології).


        Адміністрація Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України висловлює подяку керівникам загальноосвітніх навчальних закладів за здійснення організаційних заходів щодо проведення Всеукраїнської трудової акції «Дослідницький марафон».

 

«Книгоманія - 2017»

опубліковано 31 бер. 2017 р., 09:14 Admin Osvita   [ оновлено 31 бер. 2017 р., 09:19 ]

З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги вчительської, учнівської та батьківської громадськості до проблем шкільної бібліотеки, популяризації книгочитання в Україні на базі відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника ім. А.П. Гайдара 17 березня відбувся  районний Конкурс дитячого читання «Книгоманія - 2017» серед учнів 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

   

    Переможцями Конкурсу стали учениця 6 класу Грищенецького НВК Полоз Поліна та учениця 7 класу Мартинівського НВК Котляр Яна.

 

    Відділ освіти, молоді та спорту висловлює подяку Філіпович Т.І.,завідувачу відділом Шевченківського національного заповідника, Шрамко Л.Г., завідувачу відділу, та Радченко А.К., провідному  бібліотекару бібліотеки Шевченківського національного заповідника ім.А.П.Гайдара, за допомогу у проведенні свята.

1-10 of 130