Головна

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Ми щиро раді вітати Вас на громадському порталі освітян Канівщини!

 

Освіта Канівського району сьогодні - це стабільна система з позитивним   розвитком, усі ланки якої    (дошкільна, загальноосвітня, позашкільна) є  невід'ємним  складовим ціліс­ного механізму неперервної освіти.

    
Утвердити в кожній людині доброту, сер­дечність, чуйність, готовність прийти іншо­му на допомогу, чутливість до всього живого і красивого - елементарна істина шкільного виховання, з неї починається школа. Саме істиною послуговуються всі навчальні закла­ди Канівського району, колективи яких до­кладають чималих зусиль, щоб учні отриму­вали глибокі й ґрунтовні знання, набували міцних та стійких умінь і навичок, почували­ся у школах, як у батьківській хаті, - зручно та затишно.       

Для реалізації прав громадян на здобуття безоплатної і доступної освіти в районі функціонують 14 освітніх закладів та поза­шкільний навчальний заклад - районний Будинок школярів та юнацтва. Це комплекс­ний позашкільний заклад, який включає творчі об'єднання за інтересами: гуртки, клу­би тощо. Він організовує роботу з дітьми та юнацтвом віком від 6 до  18 років за принци­пом добровільності вибору, видів діяльності та інтересами.
Ролики з профорієнтації

Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (ДЮП)

4 квітня 2018 року проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (ДЮП). У районному етапі фестивалю взяли участь 9 шкільних команд з 9 закладів загальної середньої освіти району. В програмі фестивалю проведено такі конкурси: «Візитка», «Домашнє завдання», «Влучний ствольщик», «Рекламний відеоролик». Детально...

Підсумки проведення природоохоронної акції «Збережемо первоцвіти»

У залі музею «Світ очима дітей» Будинку школярів та юнацтва Канівської районної ради відбулося свято первоцвітів, свято зустрічі з природою, яке об’єднало воєдино дітей, батьків, педагогів. 60 учасників з 14 закладів позашкільної та загальної середньої освіти зібралися на природоохоронну акцію «Збережемо первоцвіти»... Деталі тут...ІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття»

 
Відповідно до плану Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з учнівською молоддю на 2018 рік та з метою залучення школярів до пошуково-дослідницької діяльності, виховання в них патріотизму, любові до рідного краю, його історії, духовної спадщини 25-27 березня 2018 року у м. Черкаси на базі Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького відбулася ІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».


Учні закладів загальної середньої освіти району – учасники Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»
Відповідно до повноважень, делегованих Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"
Успіхи юних екологів Канівщини
Екологічна освіта допомагає зрозуміти поведінку людини стосовно навколишнього середовища, формує екологічну культуру як окремих осіб, так і суспільства в цілому. Учнівські та педагогічні колективи закладів освіти району беруть активну участь в екологічних та натуралістичних заходах. «Нумо-дівчата» 2018
16 березня 2018 року на базі Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районну розважально-конкурсну гру «Нумо-дівчата».
У грі взяли участь команди 11 закладів загальної середньої освіти району. Докладніше...Відповідальний за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 23 травня 2012 р. № 417 «Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, має право звернутися до місцевої державної адміністрації із заявою про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.. Деталі тут...


«Cучасний вчитель як провідник змін»

8.02.2018 та 25.02.2018 на базі Канівської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області проведено тренінг вчителів початкових класів, закладів загальної середньої освіти району та міста, які у 2018-2019 навчальному році навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової освіти. Більше тут...


Школярі Канівщини визначили кращих в районній Спартакіаді серед допризовної молоді
  17 лютого 2018 року на базі Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з головою Канівського МО ТСОУ О.І. Бузницьким була проведена Спартакіада допризовної молоді Канівщини. Продовження..

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


ВІДПРАВИТИ СМС 
Відправити СМС МТСВідправити СМС БілайнВідправити СМС КиївстарВідправити СМС Лайф 
MyCounter - счётчик и статистикаComments